افزایش ممبر تلگرام  ممبر تلگرام واقعی - کسب درآمد 35781 1
افزایش ممبر تلگرام

ممبر واقعی تلگرام چیست؟

ابتدا توضحی در مورد شبکه اجتماعی تلگرام میدهیم سپس در مورد کاربران یا همان ممبر تلگرام توضیح خواهم داد.

شبکه اجتماعی تلگرام به سرعت در حال رشد است و در بین ایرانیان محبوبیت زیادی دارد.

این شبکه اجتماعی بصورتی طراحی شده که می توان از آن برای کسب و کار و تجارت هم استفاده نمود و مثلا شما با راه اندازی کانال و گروه تلگرام کسب و کار خود را معرفی کنید یا محصولات را برای فروش قرار دهید

یک شبکه اجتماعی پر مخاطب که می تواند اخبار و آگهی های بروز دنیا را بشما برساند.

از امکاناتی که نرم افزار تلگرام دارد و آنرا متمایز می کند داشتن ربات یا بات تلگرام است که دستور پذیر هستند و تعریف وظایف و عملکرد متفاوتی دارتد. مثلا ممبر های تلگرام به ربات شما آگهی میدهند شما آنها را مشاهده می کنید و پس از تایید در کانال تلگرام بصورت اتوماتیک قرار میگیرید. یا ربات هایی که مسولیت کنترل گروهای تلگرامی را برعهده دارند و اگر کسی لینک در گروه قرار دهد انرا اتومایتک پاک می کنند.

این ربات ها معمولا نقش ادمین گروه های تلگرامی را برعهده دارند. اما نمونه های زیادی وجود دارند که با برنامه نویسی کارهای مختلفی انجام خواهند داد.

ممبر تلگرام چگونه وارد گروه یا کانال تلگرامی می شوند؟

شاید به نظر این سوال ساده باشد و همه بگویند خب ! بعد از ثبت نام از طریق تلگرام , کانال های تلگرامی را سرچ می کنند یا اینکه توسط ای دی کانال وارد می شوند. برای گروها نیز از طریق لینک دعوت به گروه تلگرامی وارد میشوند. خب تا اینجا درست ولی روش های دیگه ای هم هست.

ممبر واقعی رایگان تلگرام  ممبر تلگرام واقعی - کسب درآمد telegram

 

افزایش ممبر از طریق تلگرام های غیر رسمی

ممکن است شما هم عضو تلگرام های غیررسمی شده باشید مانند هاتگرام, تلگرام طلایی , موبوگرام و غیره

تعداد تلگرام های غیر رسمی ساخته شده بسیار زیاده است ممکنه حتی بیشتر از ۲۰۰ مورد تلگرام غیر رسمی داشته باشیم

این تلگرام ها امکانات بیشتری نسبت به تلگرام نسخه اصلی میدهند و برای همین کاربران زیادی جذب میشوند.از هسته اصلی تلگرام استفاده می کنند ولی امکانات بیشتر و دسترسی های بیشتری از کاربران دریافت می کنند و بخاط همین دستری ها می توانند اعضای نرم افزار را مدیریت کنند.

مثلا می توانند ممبر ها را به تعداد مشخص عضو کانالی کنند .

 

این نوع اضافه کردن کاربران چون بدون اطلاع آنهاست به اضافه کردن اجباری ممبرهاست که اسامی مثله , اد اجباری تلگرام و یا ممبر اجباری گفته میشود .

ممبر اجباری از طریق نرم افزار انجام میگیرید و ظرفیت اضافه کردن بسیار زیادی بروی کانال ها و گروهای تلگرامی دارد

مثلا شما به کانالی که هیچ عضوی ندارد ظرف مدت کوتاه ۴۸ ساعت به ۵۰۰ هزار تا یک میلیون عضو می رسید. ولی بطور معمول شما با مشقت , تبلیغات زیاد و کار مداوم ممکن است بعد از ۶ ماه تا دو سال به این تعداد اعضا برای کانال خود برسید ولی در روش ممبر اجباری با صرف هزینه سریعا به این تعداد می رسید .

ممبر های اجباری وارد کانال یا گروه که می شوند پست های اخر را مشاهده می کنند و پست دیده می شود و شمارش می گردد و به آن ویوو پست می گویند.ولی چون بصورت اجباری وارد شده اند ممکن است تمام پس ها را مشاهده نکنند و تعداد قابل توجهی کانال را ترک کنند

پس ریزش ممبر های اجباری زیاد است و چیزی در حدود ۴۰ تا ۶۰ درصد در روزهای اول کانال را ترک می کنند ولی مزیتی که داند اینست که واقعی هستند و آمار کانال را سریعا افزایش میدهند.

پس کسی که ادمین کانال هست باید پست های داشته باشد که کاربران را جذب نماید و باعث شود آنها در گروه بمانند.

دانلود تلگرام-telegram   ممبر تلگرام واقعی - کسب درآمد Untitled 4

روش های دیگری هم برای افزایش ممبر های تلگرام است.

دومین روش استفاده از پاپ اپ می باشد. در این روش توسط پنل های کاربری موبایلی و از طریق نرم افزارهای موبایل از کاربر درخواست میشود که وارد کانال یا گروه تلگرامی شود و ممبر می تواند انتخاب کند که وارد شود یا خیر. کیفیت این نوع کاربران به مراتب بالاتر است و ویوو خیلی زیادی نسبت به ممبر های اجباری پست های تلگرامی دریافت می کنند. ولی ریزش بلاخره وجود دارد و ممکن است کاربر پس از مدتی کانال را ترک کند.

روش بعدی استفاده از کاربران غیر فعال یا فیک می باشند. این کاربران بروش مجازی ساخته شده اند و هیچ فعالیتی در کانال تلگرامی طبیعتا ندارن و ریزش انها بسیار پایین است . و مقداری از این ریزش بخاطر ارتقا نرم افزاری تلگرام است که این کاربران حذف میشوند.

روش افزایش کاربران بصورت فیک فقط برای اینست که کانال تلگرامی مقداری عضو داشته باشد.این بدین دلیل است که معمولا میزان اعتبار کانال را از روی تعداد اعضا سنجش می کنند.

معموالا کانال داران تلگرام از چند روش فوق برای جذب ممبر استفاده می نمایند یعنی بصورت ترکیبی اینکار را انجام میدهند چند روش دیگر نیز برای افزایش میزان ممبر ها وجود دارد که در ادامه عنوان میکنیم

تبلیغات غیر تلگرامی : در این روش شما در سایر شبکه های اجتماعی , سایت ها, بیلبورد های شهری , مجلات و غیره کانال تلگرامی خود را تبلیغ می کنید.

تبادل : در این روش لینک کانال یا گروه تلگرامی را با دیگر کانال ها و گروها به اشتراک می گذارید . در اینجا میزان کاربران شما باعث می شوند شما با کانال های بزرگتری تبادل لینک انجام دهید.در این روش کابران فعال واقعی جذب می شوند.

تبلیغات گسترده تلگرام : در این روش بصورت گسترده به تعداد زیادی کانال پست تبلیغاتی شما ارسال می گردد و شمارش آن بر حسب میزان بازدید از پست تبلیغاتی شماست. در این پست تبلیغاتی بنر , متن و ای دی کانال قرار دارد و بازدید کننده گان در صورت تمایل وارد کانال شما می شوند.

خوب چگونه از این طریق کسب درآمد کنیم؟

ممبر تلگرام واقعی - کسب درآمد telegram mobile

روش اول کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

در سایت مهرداد ما خدمات زیر را ارائه میدهیم و شما می توانید با بازاریابی اینترنتی و توسط خودتان حدمات را به مشتریان خود بفروشید

  • افزایش ممبر تلگرام اجباری ( اد اجباری )

  • افزایش ممبر پاپ ( اختیاری )

  • افزایش ممبر فیک ( غیر واقعی )

  • تبلیغات گسترده تلگرام

روش دوم راه اندازی کانال ( یا گروه) تلگرام و کسب درآمد

با راه اندازی و مدیریت یه کانال تگرامی می توانید در آمد خوبی کسب کنید . البته به این سادگی ها هم نیست . ابتدا باید علاقه مندی خود یا مخاطبان را در نظر بگیرید و برآورد کنید چه میزان مخاطب در این حوزه فعالیت دارد. مثلا اگر کانال طنز می خواهید راه اندازی کنید باید رقبای خود را ابتدا پیدا کرده و نحوه کار و درآمد آنها را تحلیل و بررسی کنید سپس منابعی که قرار است از آن محتوا تهیه کنید را پیدا کنید و سعی نماید محتوای تک و خاص را برای کابران کانال خود ایجاد نماید.

معمولا کانال های که تداوم در کار دارن و مخاطبین خود را خوب می شناسند و و خوراک محتوایی خوبی ارائه میدهند تداوم زیادی خواهند داشت

با آروزی موفقیت برای شما

مهرداد

 

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *