دی ۲۷, ۱۴۰۰

گزارش هفته گذشته از کلاب هاوس + معرفی چند وب سایت کاربردی

گزارش کوتاهی از برگزاری روم در اپلیکیشن کلاب هاوس آبان 1400

با سلام و درود

در هفته ای که گذشت هر روز و هر شب ما روم های در اپلیکیشن clubhouse با متخصصین داشتیم , با تاپیک گفتگوی دوستانه هر شب به جز جمعه 21 آبان روم در کلاب هاوس برگزار کردیم

تایپیک های ما شامل کلمات کلیدی همچون » گفتگوی دوستانه , استخدام, همکاری, استارتاپ, برنامه نویسی ,ux ui ,تیم سازی و … بود.

یکی از اهداف که خود من روی آن تمرکز دارم شبکه سازی و ارتباط گیری با افراد مختلف در حوزه های تخصصی IT  می باشد که در این هفته خوشبختانه با افراد زیادی ارتباط برقرار نمودم

در گفتگوهای دوستانه بسیاری از مواقع اشخاص دقدقه های فکری و کاری خود را مطرح می نمایند برخی وقتا تجربیات خود را به اشتراک می گذارند و این برای افراد تازه کار تر بسیار مفیدتر است .

خیلی شاهد آن بودم که با طرح سوالی چندین نفر پاسخ آنرا دادند و این مشارکت باعث دلگرمی ما میشد

بحث های مفیدی در مورد تجربه کاری برنامه نویسان در داخل و خارج کشور داشتیم که قسمت تجربیات افراد برای کار در خارج از ایران برای من جالب تر بود

نظم و سیستم کاری که در خارج از ایران استفاده میشود بسیار قانونمند تر و منظم تر است البته در شرکت های بزرگ ایرانی نیز بسیاری از این موارد در حال نهادینه شدن است.

تعداد وب سایت هایی که این هفته در روم های کلاب هاوس معرفی شد بسیار زیاد بود که می تونم بگم مهترینش را اینجا قرار میدهم و بازم اینکارو انجام می دهم.

1- وب سایت   https://www.ycombinator.com

در کوتاه ترین جمله میشه گفت بزرگترین و اولین شتابدهنده در دنیا .اولین و یکی از معروفترین وب سایت ها برای استارتاپ ها است

2- وب سایت  https://github.com

اینجا برای توسعه دهندگان نرم افزار جایی بسیار آشنا و عمومی است و می توانید کد های خود را اشتراک بگذارید و … بسیار امکانات دیگر . اگر توسعه دهنده و برنامه نویس و … هستید حتما باید در این سایت اکانت ایجاد کنید.

3- شبکه اجتماعی  LINkedin.com

شبکه اجتماعی لینکدین برای متخصصین در تمام حوزه ها بسیار معروف است و اگر از آن بی خبر هسیتد بهتر است هر چه زودتر در این شبکه ثبت نام کنید.

 

شما می خواهید همراه ما شوید؟ در قسمت تماس !  ای دی کلاب هاوس من  قرار دارد.

با سپاس – مهرداد

 

Short Link
https://mehrdad.ir/3qx3

mehrdad

روزمره های زندگی را در اینجا می نویسم, علاقمندم به پروژه های استارتاپی و نرم افزاری...ارتباط سازی با افراد جدید...گردشگری ... ایده ها و نوآوری ها را دنبال می کنم... تلاش می کنم توسعه فردی و کاری را یاد بگیرم و بهبود ببخشم و به دیگران نیز کمک کنم.

روم در کلاب هاوس استوری اصفهان زیبا میدان نقش جهان همکاری و استخدام در استارت اپ